Respublikinis anglų kalbos konkursas

20180413_154750
Balandžio 13 ir 14 dienomis gimnazijoje vyko respublikinis I ir II gimnazinių klasių anglų kalbos konkursas. Mokiniai atliko įvairias užduotis, kūrė prezentacijas apie Kauno miestą ir  konkurso pabaigoje pasidalinę komandomis draugiškai rungėsi protmūšyje. Sveikiname konkurso nugalėtojus ir dalinamės akimirkomis iš renginio!

Verslininkai ekonomikos pamokose

pamoka.ekonomika

Balandžio 17 dieną ekonomikos ir verslo pamokose lankėsi svečiai iš SEB banko bei įmonės „Viduramžių pasiuntiniai“.

1 a klasės mokinai susitiko su SEB banko atstovais V.Kulik  ir  V.Urbonu, kurie mokiniams pasakojo apie asmeninių finansų valdymo svarbą, biudžeto planavimą, pinigų taupymo privalumus bei trūkumus. Banko atstovai žavėjosi mokinių aktyvumu bei supratimu apie finansų valdymą.

Sveikiname G.Tumelytę ir N.Navickaitę

IMG_3434

2 b gimn. klasės mokinės Gerda Tumelytė ir Nomeda Navickaitė (mokyt. Marija Gustainienė) dalyvavo 50-ajame Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurse, pateikė savo kūrybos darbus ir buvo apdovanotos padėkos raštais.

Susitikimas su Kristina Sabiene (Svetikaite)

20180412_141828

Kristina Sabienė (Svetikaitė) ir 1e klasės mokiniai

Renginių ciklas „Išleidžiant 100-ąją gimnazistų laidą“:

1e kl. mokinių susititiko  su buvusia gimnazijos 41-osios laidos (1959 m.) abituriente – architekte Kristina Sabiene ( Svetikaite), Aurėjos Sabaitės močiute.

Kviečiame į atvirų durų ir mokslo dieną!

.

Balandžio 17 d. 8, 10 klasių mokinius ir jų tėvelius kviečiame į atvirų durų ir mokslo dieną:

10.00 val. – 13.40 val. – galėsite stebėti pamokas;

11.00 val. – susitikimai su gimnazijos vadovais, gimnazistų taryba;

17.15 val. –  gimnazijos vadovų susitikimas su tėvais (gimnazijos muziejuje).

Pamokų tvarkaraštį rasite čia

Susitikimas su Ingrida Ribakove

Ingrida Ribakove ir 3 a gimnazistai

Renginių ciklas „Išleidžiant 100-ąją gimnazistų laidą“:
balandžio 13 dieną 3a klasės gimnazistai susitiko su 90-osios laidos aušroke Ingrida Ribakove, AB Axis Industries finansų departamento direktore. Ingrida prisiminė mokymosi metus gimnazijoje, pasakojo apie ekonomikos studijas universitete bei darbo karjerą.

Šimtmečio idėjos suburti

I-laida-1919-m.

Internetinis dienraštis „Švietimo naujienos“ publikuoja mūsų mokytojos metodininkės Sigitos Mikalauskienės straipsnį apie mokyklos istoriją ir jos ruošimąsi išleisti 100-tąją laidą.

Straipsnį galite rasti paspaudę nuorodą čia.