• balandžio 18d.

• Naujienos

• Pasiekimai

Olimpiada ,,ISPANAKALBIS PASAULIS IR AŠ‘‘

Balandžio 17 d. jungtinė ispanų kalbos komanda ,,Primavera:)‘‘ dalyvavo ispanų kalbos olimpiadoje, kurią organizavo Vytauto Didžiojo universitetas. Pradžioje sveikinimo žodį bei trumpą paskaitą apie Ispaniją ir jos regionus, kalbas bei kultūras, pristatė Ispanijos Karalystės ambasadorė Lietuvoje Alejandra Rubio del Barrio.

Tuo metu, kai olimpiados dalyviai (9 komandos iš visos Lietuvos) demonstravo savo žinias istorijos, geografijos, menų srityse apie ispanakalbį pasaulį, juos atlydėję mokytojai dalyvavo seminare.

LAIMĖJOME – TREČIĄ VIETĄ, nors dalyvavome olimpiadoje antrą kartą. Be to, pagilinome savo žinias, sužinojome naujų faktų apie ispanų kultūrą, atlikome įvairaus pobūdžio užduotis. Tikimės ir kitais metais dalyvauti šioje olimpiadoje!

Olimpiadoje dalyvavo 2a, 2d ir 3b klasės gimnazistai: Viktorija Railaitė, Karolis Kiljonis, Arnoldas Kvedaravičius, Simona Lobyncevaitė, taip pat Kauno Juozo Gruodžio konservatorijos 2 klasės mokinys Anchelis Dominguez Bračas.   Mokinius lydėjo ispanų k. mokytoja Rūta Rudzenskaitė.