• balandžio 26d.

• Naujienos

• Pasiekimai

Sveikiname 28-osios tarpmokyklinės viktorinos „MMM“ finalo nugalėtojus

2024 m. balandžio 24 d.  vyko Kauno miesto 28-osios tarpmokyklinės matematikos viktorinos „MMM“ finalas.

Viktorinos finale dalyvavo dešimt mokinių komandų iš įvairių miesto mokyklų, kurios  nugalėjo 2023-2024 m. m. atrankiniuose turnyruose. Finale komandos bandė rasti kelius ir atsakymus į pateiktas įvairias matematines-logines užduotis ir klausimus.

Sveikiname mūsų gimnazijos finalinio turnyro prizininkus ir dalyvius:

Pirmąją vietą užėmė komanda „Aušra 2“: Lėja Kalinaitė, Gerda Petrulionytė, Gustas Gedvilas. Gimnazistus ruošė matematikos mokytoja ekspertė  Lilija Baltramonaitienė.

Aštuntąją vietą – komanda „Aušros 1“: Kristupas Kriaučiūnas, Vakaris Sakalauskas ir Kotryna Valytė. Gimnazistus ruošė matematikos mokytoja ekspertė  Lilija Baltramonaitienė)

Matematinės viktorinos organizatorius ir moderatorius Kauno „Aušros“ gimnazijos matematikos mokytojas metodininkas Gintautas Augulis.