• Projektai

Tarptautiniai mokymai „STEM/STEAM Education – new frontiers for innovative schools“

2022 m. vasario 14-18 d. mūsų gimnazijos mokytojų komanda dalyvavo tarptautiniuose mokymuose „STEM/STEAM Education – new frontiers for innovative schools“ (STEM/STEAM ugdymas – naujos ribos novatoriškoms mokykloms“)  pietų Italijos Kalabrijos regione, Soverato mieste.  STEAM santrumpa žymi gamtos mokslų, technologijų,  inžinerijos, meno/dizaino  ir matematikos  sričių dermę mokymo – mokymosi procese.

Profesionalių lektorių patarimai, atsakymai į klausimus, mokymų dalyvių diskusijose išsakytos mintys ir sukurti pavyzdžiai, praktinė veikla gamtoje, Kalabrijos regiono savitas grožis bei kultūrinis paveldas nuteikė kūrybiškai taikyti šį metodą ne tik gamtos mokslų (STEAM) klasių ugdymo procese, bet ir kitose veiklose. Tikimės, kad mokiniai įtraukiai rinksis  STEAM veiklas gimnazijoje – domėsis, tyrinės, kurs ir dalinsis savo patirtimi bei atradimais.

Mokymų dalyvės: Rasa Veličkienė, Algirda Surblienė, Eglė Aleknavičienė, Regina Bačytė