007

2019 m. sausio 8 dieną  1-2 klasių gimnazistai dalyvavo tarpklasinėje matematinėje viktorinoje „MMM“. Viktorinos metu mokiniams teko spręsti įvairias užduotis, kurios reikalauja greito loginio mąstymo, pastabumo. Šio renginio tikslas išaiškinti sumaniausią, išradingiausią mokinių grupę, kuri dalyvaus Kauno miesto tarpmokyklinės matematinės viktorinos „MMM“ finaliniame turnyre.

Sveikiname nugalėtojus ir dalyvius:

Pirmąją vietą užėmė 1A klasės mokinių komanda „Begalybė“ (Titas Čiurovas, Svaja Mickevičiūtė, Valerija Osokinaitė, mokinius ruošė mokytoja metodininkė Ilona Tirvienė).

Antrąją vietą užėmė 2B klasės komanda „Klaustrofobikai spintoje“ (Lukas Navickas, Gerardas Butautas, Karolina Ieva Šerpetytė, mokinius ruošė mokytoja ekspertė Lilija Baltramonaitienė).

Trečiąją vietą užėmė 2D klasės mokinių komanda „Feniksas“ (Viktorija Staseliūnaitė, Paulina Sirvydytė, Emilija Vietrinaitė, mokinius ruošė mokytoja ekspertė Lilija Baltramonaitienė).

Ketvirtąją vietą užėmė 2D klasės mokinių komanda „Žalgiris 3“ (Paulius Kančiauskas, Algirdas Šmitas, Kristupas Bilinskas, mokinius ruošė mokytoja ekspertė Lilija Baltramonaitienė).

Penktąją vietą užėmė 2C klasės mokinių komanda „Vyrų kompanija‘‘ (Regimantas Masiulis, Danielius Taranda, Rapolas Šapoka, mokinius ruošė vyr. mokytoja Aurelija Čeplevičienė).

Matematinės viktorinos „MMM“ organizatorius

Kauno „Aušros“ gimnazijos