• kovo 12d.

• Minėjimai

• Naujienos

Kovo 11-osios minėjimas

Kovo 8-osios dieną visa gimnazijos bendruomenė susirinko paminėti artėjančios Kovo 11-osios – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos. Renginį pradėjome giedodami Lietuvos valstybės himną. 3c gimnazistai priminė, kuo Lietuvai svarbi ši data: 1990 m. kovo 11 dieną po penkiasdešimties teroro ir prievartos metų pirmasis laisvai išrinktas Lietuvos Respublikos parlamentas savo pirmojoje sesijoje paskelbė Lietuvos Nepriklausomybės Atkūrimo Aktą. 2a klasės merginų teatro grupė miniatiūroje parodė, kad Tėvynę, Laisvę ir Nepriklausomybę reikia auginti, saugoti ir branginti. Gimnazijos direktorė Nerija Baltrėnienė pasveikino visus su švente, palinkėjo džiaugtis laisve. Padėkomis apdovanojo mokytojus ir mokinius, dalyvavusius olimpiadose bei konkursuose. Puikų koncertą laisvai Lietuvai padovanojo choras gimnazijos „Aušra“, vadovaujamas mokytojo Dainiaus Druskio.

Nuotraukų galerija