Spalio 15 dieną mūsų gimnazijos mokiniai, kurie mokosi vokiečių kalbos, dalyvavo atviroje veikloje „Vokiečių kalba draugų rate“, skirtoje paminėti vokiečių kalbos dienoms „Ö kaip vokiškai?“. Kauno „Saulės“ gimnazijoje 2d klasės mokinė Gustė Mickevičiūtė atliko dainą vokiškai, o jai gitaromis pritarė 4-ų klasių mokiniai Paulina Gusevaitė ir Maitrėjas Klein. Vokiškai taip pat dainavo ir 4b klasės mokinė Gustė Šapranauskaitė. 3-ių klasių mokinės Gintarė Žiemelytė ir Skaistė Dziegoraitytė skaitė vokiečių poeziją. 2b klasės mokiniai Tomas Totorius ir Ignas Naidenko pristatė savo kūrybos filmuką apie mūsų gimnaziją. Šiame renginyje visi turiningai ir linksmai praleido laiką bei tobulino savo vokiečių kalbą. Ta pačia intencija spalio 17 dieną gimnazijoje vyko renginys  ,,Deutsche Sprache- Liebessprache“.