4 gim. klasių mokiniai dailės pamokų metu susipažino su tapytojo Andriaus Zakarausko kūryba. Dailininkas 2009 m. apdovanotas Jaunojo tapytojo prizu, 2011 m. skirta ir Jaunojo menininko premija. A. Zakarausko kūryba pristatoma prestižinėse šiuolaikinio meno mugėse bei svarbiose meno institucijose, taip pat dailininko kūriniai įtraukti ir į pasaulinio garso privačias kolekcijas.

Mokiniams buvo įdomu sužinoti, kad Andrius mokėsi ,,Aušros“ gimnazijoje ir yra mūsų mokyklos 83 laidos abiturientas.

Gimnazistai susipažinę ir išanalizavę dailininko kūrybą, pasirinko labiausiai jiems patikusį kūrinį ir bandė jį perkurti kita dailės raiška.

Kviečiame pasižiūrėti kaip dailininko kūriniai išradingai persikeitė į mokinių darbus.

Dailės mokytoja Vida Gužienė