Pradedamas video reportažų ciklą „Pavasario teatras“. Video reportažų ciklą parengė gimnazijos teatro studijos mokiniai su teatro mokytoja Nida Vita Žilinskiene.

„Gamtoje kaip ir teatre – viskas prasideda nuo tamsos. Tamsios užsklandos su mažyčiais žvilgančiais taškeliais, kurie gamtoje yra žvaigždės, o teatre – nekantrumo kupinos, plačiai atmerktos žiūrovų akys. Tuomet pasirodo šviesa. Iškilmingų teatro žibintų ar išdidžios saulės, pirmieji veidą imantys glostyti pavasariniai spinduliai ir taip prasideda didysis šou. Grakščios šokėjos scenoje žydi tarsi gražiausios gėlės. Kiekvienas aktorius demonstruoja tai, kam ruošėsi ilgą laiką, brendo ir nekantriai laukė kol galės sužydėti ir džiuginti žvaigždes, primenančias akis nepakartojamu reginiu. O dienai praėjus, užsklanda lėtai užsiveria, paskui save palikdama nepakartojamus atspalvius ir nežinią, laukiant artėjančios dienos pasirodymo…“ (Agnė Bakanaitė, 4d kl. gimnazistė)