20171215.pagrindine

2017 m. gruodžio 15-tą dieną gimnazijos moksleivių mokomoji bendrovė  „Karališki papuošalai“ dalyvavo Lietuvos Junior Achievement rengiamoje kalėdinėje mugėje LR Vyriausybėje. Renginyje dalyvavo  40 bendrovių iš visos Lietuvos, kurias atrinko LJA atstovai. Mūsų gimnazijos MMB atstovavo Raminta Balčiūnaitė (I c klasė), Viktorija Kriaučiūnaitė (I d klasė) ir Samanta Korsakaitė (I e klasė). Mokinės vykdė prekybinę veiklą bei pristatė savo bendrovę komisijos nariams.

Renginio globėjas – Premjeras Saulius Skvernelis pasveikino į LR vyriausybę atvykusius moksleivius bei mokytojus ir palinkėjo toliau eiti savo pasirinktu gyvenimo keliu ir kurti mūsų valstybę tokią, kokią patys norime ją matyti pasaulyje – kaip lyderę.

Už gerą bendrovės pristatymą mūsų gimnazijos MMB laimėjo specialiąją nominaciją „Siurprizas“. Mokinės mugę apibūdino trumpai: „labai patiko“.

Skaityti plačiau: https://www.vz.lt/verslo-aplinka/2017/12/15/verslus-moksleiviai-sturmuoja-vyriausybe

Ekonomikos ir verslumo mokytoja Vilija Zolubienė