„Velykinė mugė“

Balandžio 6 d. gimnazijoje vyko neformalaus ugdymo mokinių mokomosios bendrovės renginys „Velykinė mugė“, kur mokiniai pristatė savo gaminius: margučius, meniškai sukurtus dėkliukus margučiams, žvakutėms. Akį traukė kaklo papuošalai, patrauklūs nedidelio formato paveikslėliai, dekoruotos stiklo vazos, stebino plėšriųjų paukščių atvaizdai bei kiti darbai.

Nuotraukų galerija

Mugėje pirkėjų netrūko. Vieni pirko jiems patikusius dirbinius, kiti gardžiavosi namuose gamintais pyragais, dar kiti atėjo pasigrožėti mokinių sukurtais darbais. Visi liko patenkinti pirkiniais, o labiausiai džiaugėsi gamintojai, sugebėję reklamuoti savo gaminius bei įtikinti pirkėjus, kad jų gaminiai tikrai verti prašomos kainos. Renginys patiko visiems, o daugelis klausė, kada vėl bus mugė gimnazijoje. Mokinius mugei ruošė neformalaus ugdymo mmb būrelio vadovė Zita Andrulytė.