„Vasario 22d. „Aušros“ gimnazistai pasinėrė į projekto „Mokomės kurdami. Pamokos kitaip“ veiklas. Gimnazistai turėjo galimybę ne tik dalyvauti edukacijose gimnazijoje, bet nuvyko ir į Kauno kolegiją, kur dalyvavo anatomijos paskaitoje, kurią pravedė kineziterapijos programos studentai, susipažino su profesine ir socialine reabilitacija. Paskaitą kartu su ergoterapijos programos studentais vedė dėstytoja Aistė Pranskaitytė-Bielevičienė. Gimnazistai susipažino su kineziterapijos pagrindais ir diferenciniu testavimu. Kauno kolegijos studentai gimnazistams ir inovatyvias technologijas reabilitacijoje.
Ši diena buvo labai turininga ir naudinga gimnazistams. Dalinamės šios dienos įspūdžiais ir veiklomis.“