Kauno „Aušros“ gimnazijos moksleiviai 2018 m. kovo29 d. dalyvavo tarptautinėje užsienio kalbų konferencijoje LSMU gimnazijoje, skirtoje Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui, „Graži šalis gražiame pasaulyje“.

1a kl. moksleivė Auriana Osmakova parengė ir pristatė pranešimą rusų kalba tema „Mano gimnazijos istorija“ (pranešimą padėjo ruošti rusų k. mokytoja ekspertė Natalija Kliorienė).

Rusų kalbos mokytoja ekspertė Natalija Kliorienė konferencijoje skaitė pranešimą „Dalyvavimas tarptautiniame projekte eTwinnig – vertinga patirtis ir mokytojams ir mokiniams“.

Gimnazijos moksleivės Gustė Šapranauskaitė, Marija Ražanskaitė ir Nida Modzeliauskaitė (2b kl.) pristatė stendinį pranešimą vokiečių kalba „Mūsų mėgstamos vietos Kaune“. Pranešimą paruošti padėjo vokiečių kalbos mokytoja metodininkė Ingrida Stanienė.

3e kl. moksleivis Simonas Voronkevičius konferencijos metu skaitė pranešimą „Meno stiliai Lietuvoje“ anglų kalba. Pranešimą moksleiviui parengti padėjo anglų k. mokytojas metodininkas Tomas Poškaitis.