IMG 0

2018 m. balandžio 24 d. gimnazijoje vyko Kauno miesto 22-osios tarpmokyklinės matematikos viktorinos „MMM“ finalas.

Viktorinos finale dalyvavo 10 mokinių komandų iš įvairių miesto mokyklų, kurios nugalėjo 2017-2018 m. m. atrankiniuose turnyruose. Finale komandos bandė rasti kelius ir atsakymus į pateiktas įvairias matematines-logines užduotis ir klausimus.

Sveikiname finalinio turnyro dalyvius!

Pirmąją vietą užėmė – „Quick Maths“ (Kauno „Aušros“ gimnazijos mokiniai: Arnas Petraitis, Monika Lagauskaitė, Gabrielius Putelis. Mokinius ruošė matematikos mokytojas metodininkas Gintautas Augulis).

Antrąją vietą užėmė – komanda „Skaičiukai“ (Kauno „Saulės“ gimnazijos mokiniai: Erikas John Magee, Modestas Tolvaiša, Kęstutis Juodis. Mokinius ruošė matematikos mokytoja metodininkė Janina Vasiliauskienė).

Trečiąją vietą užėmė – komanda „Beta“ (Kauno „Saulės“ gimnazijos mokiniai: Simonas Albrechtas, Meda Stankevičiūtė, Emilija Poderytė. Mokinius ruošė matematikos mokytoja ekspertė Ilona Knyzelienė).

Ketvirtąją vietą užėmė – komanda „1 > 2“ (Kauno Juozo Grušo meno gimnazijos mokiniai: Taurimas Valeika, Tauras Labanauskas, Dovydas Kelly. Mokinius ruošė matematikos mokytoja ekspertė Audronė Mackevičienė).

Penktąją vietą užėmė – komanda „V 1“ (Kauno „Aušros“ gimnazijos mokiniai: Julija Januškauskaitė, Eimantas Šerpetis, Martyna Nikšaitė. Mokinius ruošė matematikos mokytoja ekspertė Lilija Baltramonaitienė)

Šeštąją vietą užėmė – komanda „Trikampis“ (Kauno VDU „Atžalyno“ progimnazijos mokiniai: Karolis Jukšta, Robertas Šalčius, Justinas Staskevičius. Mokinius ruošė: matematikos mokytoja metodininkė Dalia Šedienė, matematikos mokytoja Diana Jasevičiūtė ir matematikos vyr. mokytoja Inga Mikutovskienė).

Septintąją vietą užėmė – komanda „Be komentarų“ (Kauno Senamiesčio progimnazijos mokiniai Gustas Jarukaitis, Markas Stiklickas, Rusnė Zaveckaitė. Mokinius ruošė matematikos mokytoja metodininkė Jolanta Samsonienė).

Aštuntąją vietą užėmė – komanda „Vileišių trikampis“ (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokyklos  mokiniai: Augustė Žutautaitė, Viktorija Vetrenko, Agnė Baubaitė. Mokinius ruošė matematikos mokytoja metodininkė Aušra Marija Bidvienė).

Devintąją vietą užėmė – komanda „Matricos“ (Kauno „Vyturio“ gimnazijos mokiniai: Viktorija Kašėtaitė, Laurita Vaidelytė, Martas Vobolis. Mokinius ruošė: matematikos mokytoja metodininkė Danguolė Kazalupskienė, matematikos mokytoja metodininkė Rima Gervė ir matematikos mokytoja metodininkė Regina Zikaitė).

Dešimtąją vietą užėmė – komanda „Grybų karas“ (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokyklos  mokiniai: Viltė Valčinskaitė, Lukas Balsevičius, Justė Juodikaitytė. Mokinius ruošė matematikos mokytoja metodininkė Evalda Čeilitkienė).

Nuotraukų galerija

Matematinės viktorinos organizatorius ir vedėjas

Kauno „Aušros“ gimnazijos matematikos mokytojas metodininkas

Gintautas Augulis