IMG_0

Kas yra matematika? Atrodo, šią mįslę gana lengva įminti. Dauguma atsakytų, kad tai – aritmetika, algebra, geometrija ir t.t. tačiau jei paklaustume, kodėl aritmetika ar algebra yra matematika, daugelis susimąstytų. Pasirodo, ne taip jau lengva atsakyti.

2017 m. gruodžio 5, 12 ir 19 dienomis gimnazijoje vyko kalėdinė tarpklasinė matematinė viktorina „MMM“. Šioje viktorinoje dalyvavo dvidešimt penkios I-III klasių mokinių komandos, kurios bandė rasti kelius ir atsakymus į keletą pateiktų matematinių-loginių užduočių ir klausimų.

Viktorinos tikslas – pažvelgti į matematiką kitu kampu ir patikrinti mokinių greitą matematinį-loginį mąstymą.

Viktorinos uždaviniai:

1. Sudominti mokinius matematine kalba.
  2. Atrinkti mokinių komandą, kuri atstovautų gimnaziją Kauno miesto 22-osios tarpmokyklinės matematinės viktorinos „MMM“ finaliniame turnyre.

Sveikiname 1-ų klasių atrankinio turnyro nugalėtojus:

Pirmąja vietą užėmė – komanda „Nežinomieji X-ai“ (IA klasės mokiniai Eidenis Banaitis, Eva Ambraževičiūtė, Gustas Klišauskas, kuriuos ruošė matematikos mokytoja metodininkė Irena Černiuvienė). Antrąją vietą užėmė – komanda „Kubinė šaknis“ (IA klasės mokiniai Aurimas Marapolskis, Povilas Petrauskas, Arnas Švėgžda, kuriuos ruošė mokytoja metodininkė Irena Černiuvienė). Trečiąją vietą užėmė – komanda „Kuprinė“ (ID klasės mokiniai Kajus Urbanavičius, Kristupas Bilinskis, Jonas Panceris, kuriuos ruošė matematikos mokytoja ekspertė Lilija Baltramonaitienė).

Sveikiname 2-ų klasių atrankinio turnyro nugalėtojus:

Pirmąja vietą užėmė – komanda „Quick Maths“ (II E klasės mokiniai Arnas Petraitis, Monika Lagauskaitė, Gabrielius Putelis, kuriuos ruošė matematikos mokytojas metodininkas Gintautas Augulis). Antrąją vietą užėmė – komanda „Pirminiai“ (II B klasės mokiniai Gerda Tumelytė, Liepa Dmukauskaitė Marija Ražanskaitė, kuriuos ruošė matematikos mokytoja metodininkė Lionė Čaikauskienė). Trečiąją vietą užėmė – komanda „Fantrokės“ (II F klasės mokiniai Noviltė Ramanauskaitė, Gabija Mickutė, Paulina Gusevaitė, kuriuos ruošė matematikos mokytoja metodininkė Alma Žitinevičienė).

Sveikiname 3-ų klasių atrankinio turnyro nugalėtojus:

Pirmąja vietą užėmė – komanda „V 1“ (III D klasės mokiniai Julius Barauskas, Eimantas Šerpetis, Martyna Nikšaitė, kuriuos ruošė matematikos mokytoja ekspertė Lilija Baltramonaitienė). Antrąją vietą užėmė – komanda „Aušriokai“ (III C klasės mokiniai Rūta Meištaitė, Arnas Miklovis, Evelina Bublytė, kuriuos ruošė matematikos mokytoja metodininkė Alma Žitinevičienė). Trečiąją vietą užėmė – komanda „Žvaigždutės“ (III A ir B klasės mokiniai Rokas Lekečinskas, Samanta Gilvickytė, Kornelija Klevinskaitė, kuriuos ruošė matematikos mokytoja metodininkė Irena Černiuvienė).

Tikimės, kad mokiniams pavyks sėkmingai atstovauti Kauno „Aušros“ gimnaziją ir tarpmokyklinėje matematinėje viktorinoje.

Matematinės viktorinos organizatorius ir vedantysis

matematikos mokytojas metodininkas

Gintautas Augulis