2020 m. vasario 25 dieną 1-ų klasių gimnazistai dalyvavo tarpklasinėje matematinėje viktorinoje „MMM“. Viktorinos metu mokiniams teko spręsti įvairias užduotis, kurios reikalauja loginio ir greito mastymo, pastabumo. Šio renginio tikslas išaiškinti sumaniausią–išradingiausią šių klasių mokinių grupę, kuri dalyvaus Kauno miesto tarpmokyklinės matematinės viktorinos „MMM“ finaliniame turnyre.

Sveikiname nugalėtojus ir dalyvius:

Pirmąją vietą užėmė 1B klasės mokinių komanda „Gagnantes‘‘ (Augustė Gendvilaitė, Viltė Valčiūnaitė, Vita Lenkutė, mokines ruošė mokytojas metodininkas Gintautas Augulis).

Antrąją vietą užėmė 1D klasės mokinių komanda „Buki kampai“ (Elzė Pancerytė, Ajišė Mammadovaitė, Tomas Juknevičius, mokinius ruošė mokytoja ekspertė Lilija Baltramonaitienė).

Trečiąją vietą užėmė 1C klasės komanda „Komanda X“ (Andrius Pagodinas, Matas Kuras, Edas Lašas, mokinius ruošė mokytoja ekspertė Lilija Baltramonaitienė).

Ketvirtąją vietą užėmė 1D klasės mokinių komanda ”Penki, Šeši“ Emilis Varžinskas, Naidas Stupuris, Andrius Budrevičius, mokinius ruošė ruošė mokytoja ekspertė Lilija Baltramonaitienė).

Penktąją vietą užėmė 1B klasės mokinių komanda „Kaktusai“ (Julija Kuzmina, Emilija Augustaitytė, Saulė Koženiauskaitė,  mokines ruošė mokytojas metodininkas Gintautas Augulis).

Šeštąją vietą užėmė 1C klasės mokinių komanda „Trikampiai“ (Aušra Babraitė, Rugilė Višinskaitė, Martyna Puskunigytė,  mokines ruošė mokytoja ekspertė Lilija Baltramonaitienė).

Matematinės viktorinos „MMM“ organizatorius

Kauno „Aušros“ gimnazijos