Kas yra matematika? Atrodo, šią mįslę gana lengva įminti. Dauguma atsakytų, kad tai aritmetika, algebra, geometrija ir t.t. Tačiau jei paklaustume, kodėl aritmetika ar algebra yra matematika, daugelis susimąstytų. Pasirodo, ne taip jau lengva atsakyti į ,regis, paprastą klausimą.

2021 m. sausio 12  d. gimnazijoje nuotoliniu būdu vyko 1-ų gim. klasių tarpklasinė matematinė viktorina „MMM“. Šioje viktorinoje dalyvavo dvidešimt 1-ų klasių mokinių, kurie bandė rasti kelius ir atsakymus į pateiktas matematinio-loginio testo užduotis-klausimus. 

Šiais metais ši viktorina vyko ne gimnazijos klasėje, bet nuotoliniu būdu.

Viktorinos tikslas – pažvelgti į matematiką netradiciškai ir patikrinti mokinių greitą matematinį loginį mąstymą.

Viktorinos uždaviniai:

  1. Sudominti mokinius matematikos kalba.
  2. Atrinkti mokinius, kurie atstovaus gimnazijai Kauno miesto 24-osios tarpmokyklinės matematinės viktorinos „MMM“ finaliniame turnyre.

 

Sveikiname 1-ų klasių atrankinio turnyro nugalėtojus

 

Pirmąją vietą užėmė – Kotryna Masiukaitė surinkusi 35 taškus (1b klasės mokinė, kurią ruošė matematikos mokytoja ekspertė Lilija Baltramonaitienė). 

 

Antrąją vietą užėmė – Grantas Raškevičius surinkęs 29 taškus (1d klasės mokinys, kurį ruošė mokytojas metodininkas Gintautas Augulis). 

 

Trečiąją vietą užėmė – Miglė Černiauskaitė surinkusi 28 taškus (1a klasės mokinė, kurią ruošė matematikos mokytoja metodininkė Alma Žitinevičienė).  

 

Tikimės, kad mokiniams pavyks sėkmingai atstovauti Kauno „Aušros“ gimnazijai ir tarpmokyklinėje matematikos viktorinoje.

 

Matematinės viktorinos organizatorius

matematikos mokytojas metodininkas

Gintautas Augulis