2018 m. gruodžio 11 dieną  1-ų klasių gimnazistai dalyvavo tarpklasinėje matematinėje viktorinoje „MMM“. Viktorinos metu mokiniams teko spręsti įvairias užduotis, kurios reikalauja loginio ir greito mąstymo, pastabumo. Šio renginio tikslas išaiškinti sumaniausią–išradingiausią 1-ų klasių mokinių grupę, kuri dalyvaus Kauno miesto tarpmokyklinės matematinės viktorinos „MMM“ finaliniame turnyre.

Sveikiname nugalėtojus ir dalyvius:

Pirmąją vietą užėmė 1D klasės mokinių komanda „Diskriminantai3 (Aistė Narbutaitė, Gustė Mickaitė, Nojus Petravičius, mokinius ruošė mokytoja metodininkė Alma Žitinevičienė).

Antrąją vietą užėmė 1B klasės komanda „Atomai“ ( Leonardas Jakelis, Eimantas Emiljanovas, Mantas Kerpiškis, mokinius ruošė mokytojas metodininkas Gintautas Augulis).

Trečiąją vietą užėmė 1D klasės mokinių komanda „Sinusitai3‘‘ (Ernestas Marozas, Gaudentas Tulaba, Kajus Pirožnikas, mokinius ruošė mokytoja metodininkė Alma Žitinevičienė).

Ketvirtąją vietą užėmė 1D klasės mokinių komanda „Brigada“ (Lukas Mackevičius, Andrius Variakojis, Saulius Kulev, mokinius ruošė mokytoja metodininkė Alma Žitinevičienė).

Penktąją vietą užėmė 1E klasės mokinių komanda „Ygrekas“ (Dainius Bendorius, Goja Štaupaitė, Deividas Butkevičius, mokinius ruošė mokytoja metodininkė Lionė Čaikauskienė).

Matematinės viktorinos „MMM“ organizatorius

Kauno „Aušros“ gimnazijos