2019 m. lapkričio 12 dieną 3-4 klasių gimnazistai dalyvavo tarpklasinėje matematinėje viktorinoje „MMM“. Viktorinos metu mokiniams teko spręsti įvairias užduotis, kurios reikalauja greito loginio mąstymo bei pastabumo. Šio renginio tikslas išaiškinti sumaniausią ir išradingiausią mokinių komandą, kuri dalyvaus Kauno miesto tarpmokyklinės matematikos viktorinos „MMM“ finaliniame turnyre.

Sveikiname nugalėtojus ir dalyvius:

Pirmąją vietą užėmė 4 klasės mokinių komanda „Argsinusoidės‘‘ (Paulina Gusevaitė, Justina Bendoraitytė, Gabija Mickaitė, mokinius ruošė mokytoja metodininkė Alma Žitinevičienė).

Antrąją vietą užėmė 4 klasės mokinių komanda „ΠRMŪNA“ (Justinas Griza, Marija Ražanskaitė, Gustė Šapranauskaitė, mokinius ruošė mokytoja metodininkė Lionė Čaikauskienė).

Trečiąją vietą užėmė 3 klasės komanda „Trikampis“ (Emilija Vietrinaitė, Neda Čivilytė, Viktorija Staseliūnaitė, mokinius ruošė mokytoja ekspertė Lilija Baltramonaitienė).

Ketvirtąją vietą užėmė 3 klasės mokinių komanda „Pitagoriukai“ (Kamilė Gapšytė, Karolina Čitavičiūtė, Aurėja Sabaitė, mokinius ruošė mokytojas metodininkas Gintautas Augulis).

Penktąją vietą užėmė 4 klasės mokinių komanda „Cepelinų dalyba“ (Haroldas Čekavičius, Justinas Meškauskas, Martynas Šatkauskas, mokinius ruošė mokytoja metodininkė Lionė Čaikauskienė).

Šeštąją vietą užėmė 3 klasės mokinių komanda „Klaustrofobikai spintoje“ (Gerardas Butautas, Karolina Ieva Šerpetytė, Lukas Navickas, mokinius ruošė mokytoja metodininkė Lionė Čaikauskienė).

Septintąją vietą užėmė 3 klasės mokinių komanda „3 – ai “ (Aurelija Girdžiūnaitė, Ugnė Dobrovolskytė, Titas Minelga, mokinius ruošė vyr. mokytoja Aurelija Čeplevičienė).

Matematikos viktorinos „MMM“ organizatorius
Kauno „Aušros“ gimnazijos