• sausio 24d.

• Naujienos

• Pasiekimai

Tarpklasinė matematikos viktorina „MMM“

Kas yra matematika? Atrodo, šią mįslę gana lengva įminti. Dauguma atsakytų, kad tai – aritmetika, algebra, geometrija ir pan., tačiau jei paklaustume, kodėl aritmetika ar algebra yra matematika, daugelis susimąstytų. Pasirodo, ne taip jau lengva atsakyti.

2024 m. sausio 17 d. gimnazijoje vyko 3-ių gim. klasių tarpklasinė matematikos viktorina „MMM“. Šioje viktorinoje dalyvavo 3-ių klasių gimnazistai, kurie bandė rasti kelius ir atsakymus į pateiktas matematinio-loginio testo užduotis ar klausimus.

Viktorinos tikslas – pažvelgti į matematiką kitu kampu ir patikrinti mokinių greitą matematinį-loginį mąstymą.

Viktorinos uždaviniai:

1. Sudominti mokinius matematine kalba.
  2. Atrinkti mokinius, kurie atstovaus gimnazijai Kauno miesto 28-osios tarpmokyklinės matematikos viktorinos „MMM“ finaliniame turnyre.