Kas yra matematika? Atrodo, šią mįslę gana lengva įminti. Dauguma atsakytų, kad tai – aritmetika, algebra, geometrija ir t.t. tačiau jei paklaustume, kodėl aritmetika ar algebra yra matematika, daugelis susimąstytų. Pasirodo, ne taip jau lengva atsakyti.

2021 m. lapkričio 16 d. gimnazijoje nuotoliniu būdu vyko tradicinė 1-ų gim. klasių tarpklasinė matematikos viktorina „MMM“. Šioje viktorinoje dalyvavo dvidešimt 1-ų klasių mokinių, kurie bandė rasti kelius ir atsakymus į pateikta matematinio-loginio testo užduotis-klausimus.

Šiais metais ši viktorina ir vėl vyksta ne gimnazijos klasėje, bet nuotoliniu būdu, kai reikia spręsti užduotis pasinaudojant kompiuterinėmis technologijomis.

Viktorinos tikslas – pažvelgti į matematiką kitu kampu ir patikrinti mokinių greitą matematinį-loginį mąstymą.

Viktorinos uždaviniai:

1. Sudominti mokinius matematine kalba.
  2. Atrinkti mokinius, kurie atstovaus gimnaziją Kauno miesto 25-osios tarpmokyklinės matematinės viktorinos „MMM“ finaliniame turnyre.

Sveikiname 1-ų klasių atrankinio turnyro nugalėtojus:

Pirmąją vietą užėmė – Miglė Nareckaitė surinkusi 43 taškus (1e klasės mokinė, kurią ruošė matematikos mokytojas Laimonas Kaselis).

Antrąją vietą užėmė – Emilija Grušelionytė surinkusi 36 taškus (1d klasės mokinė, kurią ruošė matematikos mokytoja ekspertė Lilija Baltramonaitienė).

Trečiąją vietą užėmė – Jormandas Bratejko surinkęs 35 taškus (1a klasės mokinys, kurį ruošė mokytojas metodininkas Gintautas Augulis).

Tikimės, kad mokiniams pavyks sėkmingai atstovauti Kauno „Aušros“ gimnazijai ir tarpmokyklinėje matematikos viktorinoje.

Matematikos viktorinos organizatorius ir moderatorius matematikos mokytojas metodininkas Gintautas Augulis