2020 m. sausio 20 dieną  2 klasių gimnazistai dalyvavo tarpklasinėje matematikos viktorinoje „MMM“. Viktorinos metu mokiniams teko spręsti įvairias užduotis, kurios reikalauja loginio ir greito mąstymo, pastabumo. Šio renginio tikslas išaiškinti sumaniausią ir išradingiausią klasės mokinių komandą, kuri dalyvaus Kauno miesto tarpmokyklinės matematikos viktorinos „MMM“ finaliniame turnyre.

Sveikiname nugalėtojus ir dalyvius:

Pirmąją vietą užėmė 2D klasės mokinių komanda „Naktinės personos‘‘ (Gaudentas Tulaba, Arnoldas Straukus, Ernestas Marozas, mokinius ruošė mokytoja metodininkė Alma Žitinevičienė).

Antrąją vietą užėmė 2D klasės mokinių komanda „Diskriminantas3 (Aistė Narbuntaitė, Nojus Petravičius, Gustė Mickevičiūtė, mokinius ruošė mokytoja metodininkė Alma Žitinevičienė).

Trečiąją vietą užėmė 2A klasės komanda „Begalybė“ (Titas Čiurovas, Valerija Osokinaitė, Deimantė Kinderytė, mokinius ruošė mokytoja metodininkė Lionė Čaikauskienė).

Ketvirtąją vietą užėmė 2E klasės mokinių komanda „Tiksliukai“ (Geitautė Čaikauskaitė, Laimonas Grybas, Dainius Bendoraitis, mokinius ruošė mokytoja metodininkė Lionė Čaikauskienė).

Penktąją vietą užėmė 2B klasės mokinių komanda „Tik merginos“ (Evelina Straukaitė, Miglė Marščionkaitė, Kristupas Bačelis, mokinius ruošė mokytojas metodininkas Gintautas Augulis).

Šeštąją vietą užėmė 2D klasės mokinių komanda „Brigada“ (Saulius Kulev, Lukas Mackevičius, Arnas Klimavičius, mokinius ruošė mokytoja metodininkė Alma Žitinevičienė).

Septintąją vietą užėmė 2B klasės mokinių komanda „Linbo“ (Aurelija Girdžiūnaitė, Ugnė Dobrovolskytė, Titas Minelga, mokinius ruošė mokytojas metodininkas Gintautas Augulis).

Matematikos viktorinos „MMM“ organizatorius

Kauno „Aušros“ gimnazijos