Kas yra matematika? Atrodo, kad šią mįslę gana lengva įminti. Dauguma atsakytų, kad tai – aritmetika, algebra, geometrija ir t.t. Tačiau jei paklaustume, kodėl aritmetika ar algebra yra matematika, daugelis susimąstytų. Pasirodo, ne taip jau lengva atsakyti.

2021 m. sausio 21  d. gimnazijoje nuotoliniu būdu vyko 2-ų gim. klasių tarpklasinė matematinė viktorina „MMM“. Šioje viktorinoje dalyvavo aštuoni 2-ų klasių mokinių, kurie bandė rasti kelius ir atsakymus į pateiktus matematinio-loginio testo užduotis-klausimus.

Šiais metais ši viktorina vyksta ne gimnazijos klasėje, bet nuotoliniu būdu, kai reikia spręsti užduotis pasinaudojant kompiuterinėmis technologijomis.

Viktorinos tikslas – pažvelgti į matematiką kitu kampu ir patikrinti mokinių greitą matematinį-loginį mąstymą.

Viktorinos uždaviniai:

1.      Sudominti mokinius matematine kalba.

2.      Atrinkti mokinius, kurie atstovaus gimnaziją Kauno miesto 24-osios tarpmokyklinės matematinės viktorinos „MMM“ finaliniame turnyre.

Sveikiname 2-ų klasių atrankinio turnyro nugalėtojus:

Pirmąją vietą užėmė – Orinta Jarašunaitė surinkusi 42 taškus (2d klasės mokinė, kurią ruošė matematikos mokytoja ekspertė Lilija Baltramonaitienė).

Antrąją vietą užėmė – Martyna Puskunigytė surinkusi 33 taškus (2c klasės mokinė, kurią ruošė matematikos mokytoja ekspertė Lilija Baltramonaitienė).

Trečiąją vietą užėmė – Vytautas Šergalis surinkęs 31 tašką (2f klasės mokinys, kurį ruošė matematikos mokytoja metodininkė Aurelija Čeplavičienė).

Tikimės, kad mokiniams pavyks sėkmingai atstovauti Kauno „Aušros“ gimnazijai ir tarpmokyklinėje matematinėje viktorinoje.

Matematinės viktorinos organizatorius

matematikos mokytojas metodininkas