Gruodžio 6 d. VDU Bioekonomikos plėtros fakultete vyko Kauno regiono verslių mokinių konkursas – dirbtuvės „Idėjų generatorius 2019: ThinkGreen“. Mūsų gimnazijai atstovavo 2 mokinių komandos. Mokiniai generavo ir pristatė verslo idėjas temomis „Klasė“ bei  „Parduotuvė“.

3 a klasės mokiniai  Povilas, Aurimas, Gustas  ir Arnas  pristatė idėją, kaip mažinti popieriaus naudojimą mokymo(si) procese – pasiūlė išmanųjį suolą su elektroniniais vadovėliais bei pratybomis.

3 d klasės mokinės Dija, Samanta, Gabija, Neda  ir 2 a kl. mokinė Ugnė  pristatė ekologinius pirkinių maišelius, gaminamus iš bambuko pluošto.

Sveikiname merginų „Eco Squad“ komandą, konkurse laimėjusią pirmąją vietą ir gavusią vertingą piniginį prizą.

Šaunuolės!

Ekonomikos mokytoja V. Zolubienė