12

2018 m. gegužės 22 dieną Kauno „Saulės“ gimnazijoje vyko Kauno miesto matematikos įvairių olimpiadų ir konkursų nugalėtojų bei jų mokytojų apdovanojimo  šventė.

Šventės metu buvo apdovanoti šių olimpiadų ir konkursų nugalėtojai bei prizininkai:

• 67- osios Lietuvos mokinių  matematikos olimpiados (9-12 klasių mokinių) miesto etapo;
  • Matematikos olimpiados (5-8 klasių mokinių) miesto etapo;
  • Kauno miesto gimnazijų mergaičių (1-4 klasių mokinių) komandinės matematikos olimpiados;
  • Kauno miesto gimnazijų vaikinų (1-4 klasių mokinių) komandinės matematikos olimpiados;
  • Kauno miesto matematikos kūrybinių darbų „Šimtmečio matematika“ konkurso;
  • Kauno miesto 22-osios tarpmokyklinės matematikos viktorinos „MMM“ finalinio turo.

Kiekviena matematikos olimpiada ar konkursas yra šventė besidomintiems matematika. Nedažnai tenka vienoje vietoje pamatyti tiek daug gražaus ir sumanaus jaunimo, kuriam buvo padėkota ir įteikti apdovanojimai už tai, kad jie domisi matematika, galbūt galvoja sieti savo gyvenimą su tiksliaisiais mokslais.

Apdovanojimai buvo įteikti ir „Aušros“ gimnazistams:

• 4 gimnazijos klasės mokinei Ugnei Mickevičiūtei, kuri laimėjo 3-iąją vietą 67-oje Lietuvos  mokinių  matematikos olimpiados (9-12 klasių mokinių) miesto etape;
  • Kauno miesto gimnazijų vaikinų (1-4 klasių mokinių) komandinėje matematikos olimpiadoje 3-iąją vietą laimėjusiems: 1 gimnazijos klasės mokiniui Arnui Švėgždai, 2 gimnazijos klasės mokiniui Silvestrui Bumblauskui, 3 gimnazijos klasės mokiniui Juliui Barauskui ir 4 gimnazijos klasės mokiniui Viliui Grimalauskui;
  • Kauno miesto 22-osios tarpmokyklinės matematikos viktorinos „MMM“ finalinio turo 1-osios vietos laimėtojams: 2 gimnazijos klasės mokiniams Monikai Lagauskaitei, Arnui Petraičiui ir Gabrieliui Puteliui.

Garsiais plojimais ir apdovanojimais buvo padėkota matematikos mokytojams už tai, kad jie aktyviai ir profesionaliai puoselėja bei ugdo matematikai gabius mokinius; padeda atrasti naujus talentus; už teikiamas žinias; palaikymą ir tikėjimą mokinių gebėjimais.

Padėkos raštai už nuoširdų darbą ir gerą mokinių paruošimą buvo įteikti mūsų gimnazijos matematikos mokytojams: mokytojai ekspertei Lilijai Baltamonaitienei, mokytojai metodininkei Lionei Čaikauskienei, mokytojai metodininkei Irenai Černiuvienei, mokytojai metodininkei Almai Žitinevičienei ir mokytojui metodininkui Gintautui Auguliui.

Matematikos mokytojas metodininkas

Gintautas Augulis