Spalio 16 dieną mokinių mokomosios bendrovės „Pajusk – 3D“ atstovai dalyvavo Kauno miesto mokyklų konkurse „Verslo idėjų generavimas“, vykusiame Kauno „Saulės“ gimnazijoje. Sveikiname MMB „Pajusk – 3D“ atstovus Jurą Survilą ir Martyną Šatkauską, 3e klasės gimnazistus, nugalėjusius „Socialiai atsakingo verslo idėjos” kategorijoje ir pelniusius  vertingą Swedbank atstovų įsteigtą prizą.

Vaikinai pristatė savo idėją, domėjosi kitų 50-ties komandų pristatymais, išklausė paskaitą apie sėkmę bei konsultavosi su verslo srities profesionalais.

Renginyje praleistas laikas buvo be galo naudingas ir įdomus, išgirsti patarimai puikiai pravers įgyvendinant idėją ir tikime, kad atneš sėkmę ateities konkursuose.

Kviečiame visus, norinčius susipažinti su verslo kūrimu bei dalyvauti mokinių mokomųjų bendrovių veikloje, kreiptis į ekonomikos ir verslumo mokytoją Viliją Zolubienę.

Ekonomikos ir verslumo mokytoja V. Zolubienė