Spalio 17 dieną dvi mokinių jaunosios bendrovės „Eko ratas“ ir „Pinigėnai“ dalyvavo Kauno miesto mokyklų konkurse „Verslo idėjų generavimas“, vykusiame Kauno „Saulės“ gimnazijoje. Sveikiname „Eko ratas“ atstovus: Tulabą Gaudentą, Tulabaitę Gerdą, Pirožniką Kajų ir Čerskytę Pauliną  (2d kl.), laimėjusius VDU įsteigtą nominaciją „Už tvarios plėtros idėją“ ir piniginius prizus.

Mokiniai pristatė savo idėjas, domėjosi kitų komandų pasirodymais, išklausė paskaitą apie prekės ženklų kūrimą ir jų vertę bei konsultavosi su verslo srities profesionalais. Svečio teisėmis renginyje dalyvavo ir 1f klasės mokiniai. Renginyje praleistas laikas buvo be galo naudingas ir įdomus, išgirsti patarimai pravers įgyvendinant idėjas ir tikime, kad atneš sėkmę ateities konkursuose.

Kviečiame visus, norinčius susipažinti su verslo kūrimu bei dalyvauti mokinių mokomųjų bendrovių veikloje, kreiptis į ekonomikos ir verslumo mokytoją Viliją Zolubienę.

Ekonomikos ir verslumo mokytoja V. Zolubienė