Sveikiname ERIKĄ BALASEVIČIŲ, 3 d kl. mokinį,  tapusį respublikinio moksleivių skaitovų konkurso I-ojo turo nugalėtoju.

Šiemet respublikiniame raiškiojo skaitymo konkurse Maironio lietuvių literatūros muziejuje mūsų gimnazijai atstovavo 2 mokiniai: 3 e kl. mokinė Kamilė Rudzinskaitė (mokyt. M. Gustainienė) ir 3 d kl. mokinys Erikas Balasevičius (mokyt. A. Kavaliauskienė ir N.Žilinskienė). Kamilė labai įtaigiai deklamavo poeziją, o  Erikas visus nustebino  humoristiniu tarmišku tekstu iš R.Kmitos romano.  Jis tapo I turo nugalėtoju (atrinkti 24 dalyviai) ir pateko į II turą.  Iš viso dalyvavo 65 mokiniai. Dalyviai buvo atvykę net iš tolimiausių Lietuvos kampelių: Mažeikių, Zarasų, Vilniaus ir t.t. Vertintojų komisijai vadovavo Kauno kamerinio teatro vadovas ir aktorius A.Rubinovas. Džiaugiamės tokia švente, nes girdėjome gražių tekstų, žavėjomės jaunaisiais talentais.