Rimvydas Sadauskas ir 4a bei 2f klasės gimnazistai
Renginių ciklas „Išleidžiant 100-ąją gimnazistų laidą“:

2018 m. balandžio 19 d., Kauno „Aušros“ gimnazijoje, įvyko susitikimas su 97 laidos abiturientu Rimvydų Sadausku. Susitikimo metu Rimvydas 4a ir 2f  klasių mokiniams pasakojo apie savo gyvenimo pasiekimus baigus Kauno „Aušros“ gimnaziją.

Mokiniai susidomėję klausėsi ir aktyviai dalyvavo diskusijoje apie sportą. Rimvydas yra U-21 Lietuvos futbolo rinktinės narys ir vicekapitonas bei FC Stumbras kapitonas. Per savo sportinę karjerą Rimvydas ne vieną kartą LFF laimėjo prizines vietas, taip pat yra LFF Taurės laimėtojas.

Kadangi daug susitikime dalyvavusių mokinių domisi sportu arba patys aktyviai sportuoja, po susitikimo mokiniai džiaugėsi, kad Rimvydo pasidalinta informacija jiems  buvo naudinga ir aktuali.