Susitikimas su Artūru Adomkevičiumi

Artūras Adomkevičius, 3 kl. gimnazistai ir Irena Gruzdienė

Renginių ciklas „Išleidžiant 100-ąją gimnazistų laidą“:

3 kl. mokinių ir buvusios auklėtojos Irenos Gruzdienės susitikimas su „aušroku” Artūru Adomkevičiumi.

Sėkmės istorija.  Artūras įstojęs  į gimnaziją žinojo, kad mokslas visada atveria plačiai duris naujoms žinioms, atveria galimybę siekti mokslo aukštumų, atveria duris į pasaulį. Ir stengėsi pasinaudoti visomis gyvenimo teikiamomis galimybėmis. Baigęs 2004 metais „Aušros“ gimnaziją  įstojo į KTU Elektros ir valdymo inžinerijos fakultetą (baigė 2008 m.). Magistro laipsnį įgijo mokydamasis 2011-2012 m. Karalienės Marijos Londono universitete chemijos ir medžiagų mokslų.

Per trylika metų po baigimo jis jau apsigynė dvi daktaro  disertacijas: 2012-2017 m. įgijo chemijos mokslo daktaro laipsnį Liverpulio universitete ir chemijos inžinerijos mokslų daktaro laipsnį Nacionaliniame Tsing Hua universitete.

Susitikimo metu Artūras mokiniams palinkėjo stiprybės bei kantrybės. Jis sakė, jog viskas ateis savu laiku, reikia tik lukterėti, neskubėti daryti išvadų ir nuolat dirbti net ir pailstant, padaryti viską, kas priklauso, reikiamu laiku neatidėliojant. Visada reikia pasitikėti aplinkos žmonėmis, kurie tikrai patars, padės ne tik bėdai ištikus. Taip pat sakė, kad nereikia bijoti klausti net ir paprastų dalykų, juk kvailų klausimų nebūna. Tad niekada nebijokite išbandymų, sunkumų – jie reikalingi, jie turtas, kurį branginsite visą savo gyvenimą. Bet svarbiausia reikia klausyti savo širdies, būtinai turėti tikslą ir nebijoti darbo, „juodo“ darbo…

Tad nebijokite klysti ir nenuleiskite rankų – ir sėkmė Jus lydės!