Lapkričio 13 dieną  KTU ekonomikos ir vadybos fakultete vyko mokinių mokomųjų bendrovių mugė – konkursas „Startuolių mugė“. Renginyje dalyvavo 36 komandos iš įvairių Kauno miesto mokyklų, tarp jų – ir „Aušros” gimnazijos komanda „Pajusk-3D”. MMB atstovai  –  J. Survila (3 e kl.) ir M. Šatkauskas (3 b kl.)  –  pristatė lėktuvų modelius, sukurtus naudojant 3D spausdintuvus, kurie skirti akliesiems. Idėją mokiniai generavo kartu su Aviacijos muziejaus atstovais, kurie norėtų įsigyti mokinių sukurtus modelius ir papildyti muziejaus ekspoziciją. Sveikiname gimnazistus, nugalėjusius „Geriausias sprendimas mažiausiais kaštais“ kategorijoje ir pelniusius vertingą Swedbank atstovų įsteigtą prizą.

Po konkurso moksleiviai išklausė KTU lektorių vedamas paskaitas apie sėkmingas verslo idėjas, prekių pateikimą bei reklamą.

Ekonomikos ir verslumo mokytoja V. Zolubienė