„Startuolių mugė – tavo sėkmės startas“

Startuoliai

2017 m. lapkričio 17 d. Aleksandro Stulginskio universitete vyko Nacionalinis  mokinių mokomųjų bendrovių  konkursas, skirtas tarptautinei verslumo savaitei „Startuolių mugė – Tavo sėkmės startas“. Konkurse dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokinių bendrovė „Karališki papuošalai“. Bendrovės veiklą pristatė mokinės Raminta Balčiūnaitė (1 c kl.) ir Viktorija Kriaučiūnaitė (1 d kl.).

Mugėje jaunieji verslininkai pristatė savo verslo idėjas, prekiavo pagamintomis prekėmis, demonstravo komandinio darbo įgūdžius, pardavimų techniką bei suvokimą apie verslą, bendrovės veiklą, finansus.

Gimnazijos komanda laimėjo 10 val. nemokamų konsultacijų verslo kūrimo ir vystymo klausimais su ASU dėstytojais.

Sveikiname ir didžiuojamės jaunosiomis verslininkėmis, kurių gaminiai sulaukė nemažo susidomėjimo!

Ekonomikos mokytoja Vilija Zolubienė