Patricija Jasukaitytė, 1f

Kalba yra bendras meilės ryšys, vienybės motina, pilietiškumo tėvas, valstybės sargas.

M. Daukša

Birželio 8 dieną gimnazijoje vyko projektas, skirtas Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai. 1-3 gimnazijos klasių mokiniai žiūrėjo dokumentinius, vaidybinius filmus ir atliko kūrybines užduotis, atspindinčias spaudos draudimo laikotarpį, pastangas išsaugoti kalbą, knygos reikšmę. 1-2 klasių mokiniai, peržiūrėję filmą ,,Knygnešys”, įspūdžius perteikė  piešiniais, fotominiatiūromis, kūrė eilėraščius, dainas, plakatus, žemėlapius. 3-ių klasių mokiniai žiūrėjo filmus ,,Tumo kodeksas”, ,,Pogrindžio spaustuvė. Žodžio laisvė ir cenzūra” ir kt. bei paruošė išradingus pristatymus apie istorinį laikotarpį, knynešių misiją, jų atminimo įamžinimą, slaptąsias spaustuves, ryškiausias asmenybes. Džiaugiamės gimnazistų kūrybiniais darbais bei pagarba gimtajam žodžiui!

Visus mokinių darbus galite pamatyti paspaudę šią nuorodą.