• Post last modified:2022-01-13

 Yra nematoma jungtis
Tarp mūs visų širdžių,
Ir saulėtą dienovidį,
Ir nykųjį vidurnaktį
Aš ją jaučiu, aš ją girdžiu.

V. Mykolaitis-Putinas

 2022 metų sausio 11 dieną Amžinybėn išėjo Virginija Milčevičienė – Kauno „Aušros“ gimnazijos fizinio ugdymo mokytoja metodininkė. 

 Virginija Milčevičienė gimė 1958 m. balandžio 14 dieną Panevėžio rajone, Šakiškių kaime. 1980 metais baigė Lietuvos valstybinį kūno kultūros institutą, įgijo fizinio auklėjimo dėstytojo – trenerio specialybę.

Kauno „Aušros“ gimnazijoje Virginija Milčevičienė pradėjo dirbti nuo 1990 metų. Per trisdešimt vienerius pedagoginio darbo metus į gyvenimą išleido ne vieną auklėtinių laidą.  Auklėtinių prisiminimuose Ji visad išliks kaip išklausanti, gebanti ir pradžiuginti, ir pabarti… Mokytojos parengti mokiniai pasiekė aukštų sportinių rezultatų, garsino gimnaziją ne tik Kaune, bet ir Respublikoje. Darbo rezultatus atspindi gausūs gimnazijos muziejuje sukaupti mokinių apdovanojimai, pasiekimai.

Virginija išėjo, bet likos jos nuveikti ir dar tik pradėti darbai, ateities sumanymai, paskutiniai pokalbiai mokytojų kambaryje, skambantis jos balsas koridoriuje… Mūsų širdyse Virginija visada išliks kaip Mokytoja, Kolegė, pasišventusi savo darbui, empatiška, labai jautri, gebanti įsiklausyti ir išklausyti, mylinti ir  mylima, gerbiama ne tik kolegų, mokinių, bet ir visos gimnazijos bendruomenės.

Gimnazija prarado puikią, atsakingą ir sąžiningą asmenybę, bet laikas nepajėgs jos ištrinti iš Mūsų širdžių ir atminties.

Skaudžią netekties valandą užjaučiame Virginijos artimuosius ir liūdime kartu su Jais.

Atsisveikinimas su mylima Mokytoja vyks 2022 m. sausio 14 d. nuo 10 val. Šilainių laidojimo namuose „Sielų upė“ (Milikonių g. 7b). Urnos išlydėjimas  į Kauno Petrašiūnių kapines – 15 val.