Psichotropinių medžiagų vartojimo įpročiai neretai būdingi ir moksleiviams. Tai ne tik fizinės, bet ir psichoemocinės sveikatos problema. Šia tema spalio 9 dieną Kauno visuomenės sveikatos biuro iniciatyva gimnazijoje buvo organizuoti du seminarai 1 kl. mokiniams. Lietuvos sveikuolių sąjungos prezidentas, lektorius Simonas Dailidė pasakojo apie psichoemocinį atsparumą psichotropinių medžiagų pasiūlai, pasidalijo savo asmenine patirtimi pasirenkant sveiką gyvenseną, pristatė Sveikuolių sąjungos veiklas, renginius, stovyklas, skatinančias pasirinkti teisingą savo ir kitų atžvilgiu elgseną, nes ,,blaivus gyvenimas veža“. Įkvepiantis Simono kvietimas iššūkiams nepaliko abejingų. Pasibaigus seminarams, daugelis mokinių ,,nepaleido“ svečio, nes norėjo dar pabendrauti bei užduoti klausimų.