2018-04-26

Balandžio 26 d. K. Čitavičiūtė , A. Osmakova (1 a kl), V. Kriaučiūnaitė (1 d kl.) ir R. Balčiūnaitė (1 c kl.) dalyvavo respublikinėje praktinėje mokinių mokomųjų bendrovių konferencijoje „Verslas mokykloje – iššūkiai ir galimybės kuriant mokinių mokomąsias bendroves“ Kauno Veršvų gimnazijoje. Konferencijos metu savo patirtimi su mokiniais dalinosi verslininkas, Lietuvos vardo garsintojas, R. Daubaras ir garsus atlikėjas, verslininkas, įvairių socialinių iniciatyvų autorius J. Didžiulis. Pranešimų metu netrūko geros nuotaikos, teigiamų emocijų ir neįkainojamų patarimų. Po to mokiniai rinkosi į praktinius užsiėmimus: kūrė reklaminius klipus, skaičiavo mokesčius, kuriuos privalo mokėti verslas, modeliavo socialinio verslo idėjas.

Mokytojai dalyvavo seminare „Verslumas – mitai ir realybė. Kaip perteikti paprastai?“

Ekonomikos mokytoja V. Zolubienė

Uždaryti Meniu