20190514_131656

Gegužės 14 d. gimnazijoje vyko respublikinė I-IV gimnazijos klasių mokinių konferencija ,,Kalba gimtoji lūposna įdėta‘‘, skirta paminėti 115-ąsias spaudos atgavimo metines. Konferenciją šiltu sveikinimu pradėjo gimnazijos choras ,,Aušra‘‘ bei 3b klasės mokiniai literatūrine kompozicija. Iš įvairių Kauno miesto bei rajono mokyklų susirinkę konferencijos dalyviai plenariniame posėdyje išgirdo Klaipėdos universiteto Baltų filologijos katedros profesorės Romos Bončkutės pranešimą ,,Simono Daukanto mantra ainiams‘‘, VDU Humanitarinių mokslų fakulteto Lietuvių literatūros katedros docentė Indrė Žakevičienė dalinosi mintimis apie skaitymo svarbą. Viešnia perskaitė pranešimą ,,Literatūros etikos perspektyva: ar knyga gali išgelbėti pasaulį?‘‘. Susirinkusiems buvo įdomu pasiklausyti poeto Vlado Vaitkevičiaus minčių bei mūsų gimnazijos mokinės Akvilės Žiukaitės pristatymo apie Šatrijos Raganą – lietuvybės puodelėtoją.

Konferencijoje buvo perskaityta per 30 įdomių pranešimų. Norisi tikėti, kad pavykusi konferencija taps tradicinė.

Uždaryti Meniu