Lapkričio 24 d. 1b ir 1c klasių mokiniai vyko į senąsias miesto kapines Ramybės parke, kuriame vyko renginys, skirtas paminėti Lietuvos kariuomenės dieną. Prie paminklo Kovotojų už Lietuvos laisvę Motinai Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla  organizavo popietę „Krašto istorijos puslapiai: pokario partizanai“, skirtą J. Lukšos-Daumanto metams paminėti. Renginį vedė šios mokyklos metodininkė Dalina Galskienė. Ji trumpai supažindino su miesto kapinių istorija ir programos „Quizizz“ pagalba organizavo mokinių žinių patikrą.

Renginyje dalyvavo Atlanto sutarties Lietuvos bendrijos (LATA) nariai: atsargos majoras Saulius Katkus ir Kauno Vytauto Didžiojo šaulių 2-osios rinktinės ŠAK  šaulys dr. Raimundas Kaminskas. Ats. mjr. S. Katkus  dalinosi savo atsiminimais apie Lietuvos parlamento gynimą 1991 m., tarnybą Lietuvos kariuomenėje. Šaulys R. Kaminskas kalbėjo apie vertybes, kurios vienijo XX a. Lietuvos laisvės kovotojus, kurie priešinosi tiek nacių, tiek  sovietų okupaciniams režimams.