„Kada nors knygos atėjimas pas žmogų bus prilygintas dieviškosios ugnies pagrobimui – nes kuo gi mes ginamės nuo tamsos ir smurto žvėrių, jei ne knyga, kuo sušildom sugrubusią sielą, kieno, jei ne knygos šviesa mus vedė ir veda pasaulio ir pačių širdies labirintais“, – tokiais Justino Marcinkevičiaus žodžiais kovo 3 dieną prasidėjo renginys „Siūlau perskaityti“, apibendrinantis Gimtosios kalbos savaitę gimnazijoje. Šiais metais susitikime dalyvavo  gausus būrys gimnazistų, pasidalijusių savo mintimis apie pamėgtus rašytojus, įvairių žanrų kūrinius, skaitomas knygas. Mokiniai ne tik pristatė savo pasirinktus kūrinius, bet ir diskutavo, kokia šiuo metu yra knygos reikšmė jauno žmogaus gyvenime, kokių atsakymų jie atranda knygoje. Džiugu buvo klausyti gimnazistų įžvalgų, minčių. Šaunuoliai!