Birželio 16 d. Kauno „Aušros“ gimnazijoje vyko renginys „2021-2022 metų geriausieji“, kurį organizavo Gimnazistų Taryba.

Renginio metu buvo apdovanoti gimnaziją šiais mokslo metais garsinę gimnazistai ir mokytojai.

Renginio kulminacija tapo „Aušriniai svogūnai“, kurių metu apdovanojimus (aušrinius svogūnus) gavo gimnazijos įvairiuose renginiuose dalyvavę personažai.

Taip pat paskelbti visą mėnesį trukusio balsavimo, kuriame dalyvavo visa gimnazijos bendruomenė rezultatai.

Metų gero lankomumo pavyzdys – 3d klasės mokinys Radvydas Jieznys

Savo pasiekimais gimnaziją garsinantis mokinys – 3c klasės mokinė Martyna Puskkunigytė

Metų pažangiausias mokinys – 2b klasės mokinė Inesa Lenkšaitė

Metų tolerantiškiausias mokinys – 2b klasės mokinys Lukas Čelka

Geriausiai gimnaziją žinantis mokinys – 1c klasės mokinė Liepa Kirvaitytė

Metų aktyviausia klasė – 2b klasė

Administracija, kuri visada pasiruošusi padėti – pavaduotoja ugdymui Kristina Statkutė-Dainienė

Metų stilingiausias mokytojas – Rima Skirgailienė

Metų inovatyviausias mokytojas – Povilas Pogauskas

Metų rūpertingiausias auklėtojas – Jurgūnė Savickienė

Sveikiname nugalėtojus!

Taip pat dėkojame Gimnazistų Tarybai už puikiai suorganizuotą renginį, kurio metu netruko nei šypsenų, nei juoko.

Nuotraukų galerija