Baigėsi 2018 metais nuo sausio iki gruodžio mėnesio trukęs respublikinis Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuotas projektas ,,Sveikata visus metus“, kurio tikslas – padėti vaikams įgyti bendrą sveikatos suvokimą, išsiugdyti sveikatai naudingų gebėjimų, įpročių bei nuostatų, atsakomybę už savo ir kitų sveikatą, paskatinti juos rinktis sveiką gyvenimo būdą.

Mokiniai pagal pateiktą temą kas mėnesį (net ir vasarą!)  įveikdavo vis naują paskelbtą iššūkį: sveikatai aktualiomis temomis kūrė filmukus, piešė plakatus, rašė referatus, vedė sveikos gyvensenos pamokas ir atliko dar daug kitų kūrybinių užduočių. Dėkojame visiems aktyviai projekte dalyvavusiems mokiniams: Domui Liudavičiui, Ramintai Balčiūnaitei, Regimantui Masiuliui, Rapolui Šapokai, Tijai Guvaitei, Skaistei Dziegoraitytei, Matui Janušauskui, Laurai Eidininkaitei, Aušrinei Žukauskaitei, Gabrielei Kirlytei, Nomedai Navickaitei.

Uždaryti Meniu