Šių metų gruodžio 15 d.  Kauno „Aušros“ gimnazijos  mokiniai kartu su savo mokytojais pasinėrė į mokslo pasaulį mokydamiesi kitaip – gimnazijoje vyko jau tradiciniu tapusiu projekto „Mokomės kurdami“ veiklos.

„Mokomės kurdami“ projektinės dienos metu 1-3 klasių mokiniai dalyvavo edukacijose gimnazijoje ir Kauno miesto istorijos, Vytauto Didžiojo karo muziejuose.

Gimnazijos abiturientams gruodžio 15-oji buvo darbų ir įspūdžių kupina diena. Pirmąją dienos dalį gimnazistai dalyvavo Gerosios savijautos programos renginiuose, kur mokėsi susidoroti su stresu,  lavino savo įgūdžius, mokėsi pažinti save ir kitus. Po šių paskaitų Kalba.lt atstovas, studijų užsienyje vadovas Lietuvai Nerijus Leškys savo paskaitos metu pristatė studijų užsienyje sąlygas ir galimybes akcentavo, kad studijų pasirinkimas – tai nevienadienis veiksmas, o ilgalaikis procesas, todėl kvietė rinktis studijas ne tik pagal programos pavadinimą, bet ir ragino pasidomėti dėstomis disciplinomis. Pakvietė į nemokamas Kalba.lt teikiamas konsultacijas.

Nuotraukų galerija