Naujienos

  • birželio 06d.

  • Naujienos

  • Renginiai

Paskutinio skambučio šventė

Paskutinę pavasario dieną, gegužės 31-ąją, Kauno „Aušros gimnazijos 106 laidos abiturientams nuaidėjo simbolinis paskutinis skambutis. Prie gimnazijos laiptų trečiokų šiltai pasitikti, raudonu kilimu žengė 123 abiturientai su savo klasių vadovais. Jie nuskubėjo į paskutinę pamoką, kurioje prisiminė ir dalinosi daugybe kartu praleistų džiugių akimirkų, istorijų, pergalių ir praradimų. 

Po pamokos visi buvome pakviesti į Paskutinio skambučio šventę aktų salėje. Svečius ir gimnazijos bendruomenę pasveikino gimnazijos direktorė Nerija Baltrėnienė, kuri negailėdama gerų žodžių ir padėkų apdovanojo aktyviausius, pažangiausius olimpiadų ir konkursų nugalėtojus, buvusius pavyzdžiu kitiems abiturientus. Gimnazijos direktorės pavaduotoja ugdymui Kristina Statkutė-Dainienė perskaitė direktorės įsakymą dėl leidimo abiturientams laikyti egzaminus. Abiturientus sveikino monsinjoras V. Grigaravičius, linkėdamas pašaukimo ir drąsos neužkasti savo talentų. Tėvelių vardu kalbėjo Radvilės (4C) mama Inga. Būdama mama ir mokytoja ji rado žodžius, kurie palietė  abiturientų širdis. 

Linksmai ir entuziastingai abiturientams „laimės ratą“ suko ir juos sveikino jų būsima pamaina – trečiokai. Šventės pabaigoje abiturientai gražiausiais žodžiais, daina ir gėlėmis dėkojo mokytojams ir tėveliams už visas žinių ir gyvenimo pamokas. Kiekviena pabaiga yra nauja pradžia ir mes tikimės, kad per ketverius metus praleistus gimnazijoje abiturientai sėkmingai nustatė būsimos kelionės GPS navigaciją. 

Gero kelio!

 

 

PILNA FOTO GALERIJA

Skip to content