Šių metų vasario 12 dieną Kauno „Aušros“ gimnazijoje vyko kūrybinė-projektinė veikla „Mokomės kurdami. Kūrybinės dirbtuvės“. Gimnazistai mokėsi įvairiais būdais: mokytojai vedė atviras integruotas pamokas, kurių metu 1-3 klasių gimnazistai dirbo  principu „pajusk-palies-patirk-padaryk“ (įvairūs mokymosi metodai, laboratoriniai darbai, praktinės veiklos). Netrūko ir pažintinių veiklų: gimnazijos teritorijoje buvo pastatyti trys erdviniai kupolai, kuriuose vyko erdvinio (filmas „Matymas! Fotono kelionė per erdvę, laiką ir protą“) ir sferinio kino seansai, 3-ų klasių gimnazistai dalyvavo susitikime su ISM universiteto atstovais, kurie supažindino gimnazistus su studijų ISM galimybėmis, vyko į paskaitą, edukacinę programą Maironio literatūros muziejuje, dalyvavo atvirose integruotose pamokose. Kartu su gimnazistais šioje kūrybinėje-projektinėje veikloje dalyvavo Senamiesčio progimnazijos 8a, b ir c klasių mokiniai, kurie turėjo unikalią progą plačiau susipažinti su mūsų gimnazijos istorija, pabendrauti su Gimnazistų tarybos nariais, mokiniais, administracijos atstovais.

Visą nuotraukų galeriją rasite paspaudę šią nuorodą.