Vasario 10 – 13 d. 2 F ir 3 kl.  mokiniai ekonomikos pamokų metu susitiko su SEB banko Kaišiadorių skyriaus vadove Monika, kuri mokiniams vedė nuotolinę finansinio raštingumo pamoką „Pirmieji savarankiško gyvenimo žingsniai’. Pamokos metu vyko diskusija apie išsilavinimą, jo svarbą ir ateities profesijas. Aiškinomės, kiek uždirba vadovai ir nekvalifikuoti darbuotojai, kodėl darbo užmokesčiai skiriasi. Atlikome testą apie tinkamas specialybes.

Mokinių atsiliepimai apie pamoką:

„Man labai patiko tokia pamoka, sužinojau daug naujos ir naudingos informacijos. Įdomu buvo sužinojus, jog 3 iš 10 nedirba pagal savo įgytą specialybę ir pati banko darbuotoja yra baigusi aukštąjį kitoje srityje, taip pat ir dalis banke dirbančių darbuotojų nėra baigę finansų ar ekonomikos studijų. Labai ačiū už tokią pamoką, buvo be galo įdomu”. (Samanta S.)

„Paskaitos metu atlikome testą, kuris nukreipė mus labiausiai tinkama karjeros linkme atsižvelgus į atsakymų duomenis. Sužinojome svarbiausias savybes, reikalingas sėkmingam karjeros planavimui: kritinis mąstymas, analizavimas, lyderystė, kompleksiškas problemų sprendimas, iniciatyvumas, spontaniškumas, verslumas ir empatija. Paskaita man pasirodė įdomi ir naudinga”.  (Eva Š.)

Ekonomikos ir verslumo mokytoja V. Zolubienė