Jau treti metai Lietuvoje organizuojama iniciatyva „Ö kaip vokiškai?“. Šia iniciatyva siekiama pabrėžti vokiečių kalbos vaidmenį Lietuvos švietimo ir kultūros įstaigose, versle ir kitose gyvenimo srityse.

Projektą inicijuoja Vokietijos Federacinės Respublikos ambasada Lietuvoje, Goethe`s institutas, Centrinė užsienio švietimo sistemos valdyba (ZfA), Vokietijos akademinių mainų tarnyba (DAAD) ir Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai (AHK).

Mūsų gimnazistai trečius metus jungiasi prie šios iniciatyvos. Šiais metais 3 klasių mokiniai, besimokantys vokiečių kalbos, spalio 23 dieną pasiūlė kartu pažiūrėti savo mėgstamus filmus, trumpai pristatė filmų turinį ir aktorius, parodė filmo ištraukas bei padarė plakatus-koliažus, kurie buvo eksponuojami trečiame mokyklos aukšte

Uždaryti Meniu