pamoka.ekonomika

Ekonomikos ir verslo pamokose lankėsi svečiai iš SEB banko bei įmonės „Viduramžių pasiuntiniai“.

1 a klasės mokinai susitiko su SEB banko atstovais Kulik V. ir Urbonu V., kurie mokiniams pasakojo apie asmeninių finansų valdymo svarbą, biudžeto planavimą, pinigų taupymo privalumus bei trūkumus. Banko atstovai žavėjosi mokinių aktyvumu bei supratimu apie finansų valdymą.

1 e mokinius ekonomikos pamokos metu aplankė jaunasis verslininkas A. Jankauskas, kuris kartu su broliu verslo įmonę „Viduramžių pasiuntiniai“ įkūrė dar besimokydamas gimnazijoje. Verslininkas mokinius supažindino su įmonės veikla, jos sėkmės formule, skatino mokinius dar mokykloje bandyti kurti verslą steigiant mokinių mokomąsias bendroves.

Mokiniai ir mokytoja dėkoja svečiams už įdomias ir naudingas pamokas.

Ekonomikos mokytoja V. Zolubienė