20180417_113337

Gimnazijoje vyko atviros pamokos Kauno miesto ir rajono 8-ų klasių mokiniams siekiant sudominti  mokinius įvairiomis veiklomis, vykstančiomis „Aušroje“. Kauno Senamiesčio progimnazijos 8a klasės mokiniai turėjo galimybę dalyvauti jiems skirtoje atviroje anglų kalbos pamokoje „Viljamas Šekspyras: prisimenant 400 metų senumo faktus“.

Aštuntokus aplankė ir savo anglų kalbos žiniomis pasidalino gimnazijos abiturientai Elena Budreckytė (4a) ir  Mantas Kriaučionis (4a). Elena originalo kalba perskaitė 18 –ąjį  V. Šekspyro sonetą, o  Mantas – ištrauką „Būti ar nebūti?“  iš garsiosios dramaturgo tragedijos „Hamletas“. Gimnazijos svečiams tikrai paliko įspūdį senoji anglų kalba ir kaip ją pateikė 100-osios laidos gimnazistai. Progimnazijos mokiniai gavo užduotį atidžiai stebėti filmą apie V. Šekspyrą ir vėliau atsakyti į klausimus apie poeto gyvenimą ir kūrybą. Vaikai buvo išties atidūs, todėl užduotį  įveikė nesunkiai.

Manau, kad išgirsti nauji faktai apie žymų anglų dramaturgą ir poetą praplėtė mokinių akiratį, o ketvirtokų gražus pavyzdys paskatins juos domėtis anglų kalba. Tikiuosi, šie puikūs,  žingeidūs mokiniai kitąmet papildys būsimų gimnazistų gretas.

Anglų kalbos mokytoja Rasa Veličkienė

Uždaryti Meniu