Gruodžio 4 d. 1d kl. kartu su klasės vadove Inga Simončiuk ir anglų k. mokytoja Rūta Petrauskaite-Gervickiene jau trečią kartą šiais mokslo metais dalyvavo edukacinėse veiklose projekto „Mokomės kurdami“ metu.
Po įvadinės klasės vadovo pamokos, kurios metu mokiniai nagrinėjo projekto būsimo refleksijos aprašomojo darbo detales, mokiniai pasinėrė į etiketo pasaulį. Dalyvaudami edukacijoje „Šaukšto šmaukšto stalo akademija“, mokiniai ne tik sužinojo, ką reiškia būti kultūringiems prie stalo, susipažino su stalo įrankių įvairove ir jų istorija, bet ir įgijo praktinių žinių ir patys sugebėjo padengti stalą pagal etiketo taisykles.
Bandant prisiliesti prie istorijos ir suvokti lietuvių išeivių patirtis Sovietų Lietuvoje aktualizuojant emigracijos temą, mokiniai būrėsi į klasę-kino teatrą dokumentinio filmo „Kelionės namo” peržiūrai. Kiekvienas iš jų, atsinešdamas savitą suvokimą apie tuometinį gyvenimą Lietuvoje, galėjo reflektuoti ir palyginti jį su Amerikos lietuvių išeivijos patirtimi.
Galiausiai, dalyvaudami edukacijoje Vytauto Didžiojo karo muziejuje „Lietuva NATO gretose“ mokiniai per žaidimus ir komandines užduotis taikė savo žinias apie NATO karinį bloką, Lietuvos kariuomenę, samprotavo apie kario vertybes. Pasitelkę komandinę dvasią jie kartu mokėsi užšifruoti ir iššifruoti žinutes, surinkti ir išardyti NATO standartų ginklus.