Be anksčiau aprašytų veiklų, kuriose dalyvavo gimnazistai šių mokslo metų trečią projekto „Mokomės kurdami“ dieną, papildome:
    • 1f klasė dalyvavo edukacijose „Pirk dramblį“ ir „Lietuva NATO gretose“;
    • 1e klasės mokiniai dalyvavo orientaciniame  žaidime „Kauno tautos: istorijos detektyvas“. Per pažintį su skirtingų tautų kultūros paveldu  mokiniai ugdė  kultūrinį sąmoningumą, toleranciją bei buvo paskatinti plačiau tyrinėti greta mūsų gyvenusias ir vis dar gyvenančias skirtingas tautas. Remiantis žemėlapiais mokiniai turėjo surasti kelią iki objektų, atpažinti istorines vietas iš nuotraukų, spręsti kryžiažodžius, sieti vaizdo, vietovės ir teksto paieškas.
    • 2c klasė išvyko į edukaciją Raudondvaryje „Natūralių kvepalų gamyba“;
    • 3 d ir b klasių mokiniai puošė gimnaziją;
    • 3a ir 3f klasių mokiniai lankėsi KTU ekonomikos ir verslo fakultete. Apie fakultetą ir studijas pasakojo studijų prodekanė doc. dr. Jurgita Stravinskienė bei studentai. Klausytojai buvo supažindinti su fakulteto erdvėmis.
    • 4e klasės gimnazistai dalyvavo renginyje „Statome tiltus. Ne sienas“.

Pilną nuotraukų galeriją galite pamatyti paspaudę šią nuorodą.