„Mokomės kurdami" lietuvių k. pamokose

2 b klasėje vyko pamoka ,,Viešosios kalbos sakymo privalumai“. Mokiniai pirmiausia išklausė svarbiausius viešosios kalbos sakymo kriterijus, o paskui patys bandė pristatyti auditorijai kalbą ,,Orų prognozė“.

2d klasės mokiniai, lydimi lietuvių kalbos mokytojos A. Kavaliauskienės, pažintį su senovės graikų kultūra pratęsė M. Žilinsko meno galerijoje. Edukacinė programa „Linksmybės pas graikus“ ne tik supažindino su antikos žmonių materialiąja kultūra, pamokė apsirengti senoviniais chitonais, bet ir leido trumpam įsikūnyti į Heraklio ar kitų mitinių personažų vaidmenis. Be abejo, daugiausia emocijų įžiebė populiarusis graikų šokis – sirtakis.

„Mokomės kurdami" anglų k. pamokose

Angliškos spaudos skaitymas ir diskusija, geriant  arbatą, 2a kl. ir 3-okų grupės pamokoje

Anglų k. pamokoje  2e klasės 1 grupėje vyko pamoka tema „Nusikaltimai“. Pamokos svečiai 7a klasės 10 mokinių, kurie ne tik stebėjo veiklas klasėje, bet ir patys aktyviai dalyvavo jose. Mokiniai dirbo grupėse po 3 ir per skirtingas užduotis tobulino savo anglų kalbos žodyną.

„Mokomės kurdami" biologijos pamokose

43878622_305006190329517_6171176729365708800_n

3-ių klasių gimnazistai ir Senamiesčio progimnazijos mokiniai dalyvavo biotechnologijų pamokoje „DNR išskyrimas iš vaisių ir daržovių“. Dirbdami komandoje atliko praktikos darbą, išskyrė augalinių ląstelių DNR ir stebėjo ją per mikroskopą.

43736609_280116439502950_3009752887346593792_n

1 e klasės mokiniai dalyvavo citologijos pamokoje. Individualiai pasigamino augalinių audinių mėginius, juos stebėjo per mikroskopą, lygino su pateiktais mokytojo pateiktais mėginiais.

Biologijos pamokose mokiniai tyrė maisto produktų sudėtį, mokėsi atskirti sudėtinius angliavandenius nuo paprastų.

„Mokomės kurdami" fizikos pamokose

Fizikos pamokos „Fizika virtuvėje“ – piešiniai ant pieno, audinio dekoravimas prieskoninėmis žolelėmis, srovės šaltinio gaminimas iš vaisių ir daržovių.

1b

1b klasės mokiniai lygina, kaip keičiasi karšto vandens temperatūra, įpylus į skirtingų medžiagų indus.

3-iokai fizikos pamokoje  gamina personažus iš popieriaus 7-okų šešėlių teatrui. Patiko ir ne tik septintokams . Kai vaikams smagu, smagu ir mokytojams.

„Mokomės kurdami" technologijų pamokose

Integruotos pamokos tema ,,Draugystės medis“. Dalyvavo 1c gim. kl. ir  8 a kl. mokiniai. Mokiniai susipažino su nauja monotipijos technika, išbandė įvairių spausdinimo būdų. Atspaustais lapais papuošė medį ir užrašė linkėjimus draugams.

„Mokomės kurdami" istorijos pamokose

1d klasės integruota istorijos ir pilietiškumo pamoka „Gimnazijos istorijos puslapiai“ vyko gimnazijos istorijos muziejuje. Mokiniai, naudodamiesi muziejaus fonduose sukaupta medžiaga, mokėsi analizuoti istorijos šaltinius,  rašė pasakojimus apie atskirus gimnazijos istorijos laikotarpius, įvairias veiklos sritis. Darbas vyko net gimnazijos koridoriuose, nes abiturientų nuotraukos – tai labai svarbus istorinis šaltinis.

3 kl. 4B  grupės ir 1c kl.  bei 7 kl. mokiniams pamokos „Baltų gentys“ ir  „Apie istorines asmenybes mokomės kitaip: LDK kunigaikštis Vytautas Didysis“ –  be knygos: darbas kuriant, bendradarbiaujant ir taikant įvairius darbo metodus.

„Mokomės kurdami" etikos ir tikybos pamokose

1c etikos  ir 1cd tikybos grupių integruota pamoka „Ženklai ir simboliai mano kelyje” vyko netradicinėje aplinkoje. Mokiniai eidami Gruodžio   ir Vilniaus gatvėmis stebėjo aplinką, įvardijo, ką galėtų simbolizuoti ir reikšti   žmogaus  gyvenime vartai,   bažnyčia, sankryža, požeminė  perėja.

Daugiau nuotraukų galite pamatyti mūsų nuotraukų galerijoje.